Na TikToku čeká 1.4 milionu zákazníků, kterým ukážu váš produkt

Bez ohledu na to, kdo jsou vaši zákazníci, nelze se vyhnout skutečnosti, že reklama na TikToku je neuvěřitelně silnou reklamní platformou. Využijte její sílu ve svůj prospěch.

Krátká videa, která jednoduše fungují…

Pomohu vám vyprávět váš příběh unikátním způsobem. Společně zaujmeme vaše zákazníky tak, jak to na jiných sociálních sítích nedokážeme. TikTok poskytuje hromadu jedinečných možností, jak získat pozornost jen pro sebe. Krátký videoobsah na celou obrazovku vtáhne uživatele přímo do děje.

Zaujměte, zabavte, PRODÁVEJTE!

Jako jeden z prvních freelancerů v České republice jsem začal spravovat placené kampaně na TikToku pro své klienty. Díky zkušenostem z jiných sociálních sítí vím, jakým způsobem uživatele zaujmout, co funguje a co ne. Spolupracuji také s několika tvůrci obsahu, kteří jsou pro úspěšnou reklamu na TikToku klíčoví.

83 % uživatelů 18+

TikTok už není doménou pouze „dětí“. Velká většina uživatelů je starších 18 let a díky tomu může být i skvělou kupní silou pro vaše produkty i služby.

Vertikální videoobsah

Videa na celou obrazovku zajišťují jedinečnou možnost, jak na TikToku zaujmout vaše potenciální zákazníky. 

Nejrychleji rostoucí sociální síť

TikTok je nejrychleji rostoucí sociální síť. Buďte mezi prvními v ČR, kteří zde mají reklamu a získáte tisíce impresí za pár korun.

Jak to probíhá?

Nastavení

Na vašem webu nebo e-shopu nasadíme pixel a události, díky kterým jsme schopni měřit výkonnost reklamních kampaní na TikToku.

Strategie

Společně vymyslíme strategii, podobu  reklam a zajistím, aby vše bylo předem připravené, případně domluvené s tvůrci obsahu.

Tvorba obsahu

Videoobsah si můžete vytvořit sami případně dohodnu tvůrce obsahu nebo partnery, kteří videa vytvoří.

Optimalizace

Spuštěním kampaní to nekončí. Všechny kampaně optimalizuji podle jejich výkonu a reporty vám zasílám pravidelně, jednou měsíčně.

Pomůžu nastartovat i vaši reklamu na TikToku!