Reference

Pár slov, která vyšla z úst (nebo klávesnic) mých klientů.

Michal je opravdu profesionál na svém místě. Dlouhodobě jsem nevěděl, jak vyhodnocovat výkonnost jednotlivých kanálů (Facebook, Sklik, Google Ads) a Michal mi otevřel oči a posunul mě o kus dál. Začali jsme si týdně vyhodnocovat nejen PNO jednotlivých kanálů, ale také PNO celého e-shopu (investice do reklamy v poměru obratu e-shopu). Konzultaci/spolupráci s Michalem všem doporučuji! 🙂

Vojtěch Martínek, V-mart.cz

S Michalem je radost spolupracovat. Rychlá, profesionální komunikace, nadšení do toho co dělá, maximální přehled a vysvětlení dané problematiky. To vše od Michala člověk dostane pokud s ním naváže spolupráci! Vřele Michala doporučuji.

Jan Drážďanský, FullBelly.cz

Super školení s Michalem. Profesionální a ochotný přístup. Pomohlo mi lépe pochopit jak cílit své reklamy a jak s nimi pracovat, aby byli úspěšnější. 💪

Josef Erhart, Kapuce.cz

Opravdu velmi doporučuji spolupráci s panem Švihálkem. Jeho profesionální přístup, jasná rychlá komunikace a přesné pochopení našich potřeb nám přináší ovoce v podobě zájmu nových klientů a jejich nákupů a my více rozumíme, co od Facebooku můžeme čekat. Děkujeme moc a budeme s Vámi rádi dále spolupracovat.

Marie Navrátilová, Ionickiss.cz

Michal mi hodně pomohl při řešení problémů, který jsem v oboru neznala. Nadchla mě hlavně jeho okamžitá reakce. Tohle je v dnešní době k nezaplacení! 🙂 Moc díky!

Aneta Šebečková, Specialistka na Facebook

Dobrý den, Michal pro mne připravoval reklamní kampaně na sociálních sítích. Vše bylo naprosto precizní, rychlé a fungovalo skvěle. Michal mi vše ochotně vysvětlil a vyřešil okamžitě jakékoliv mé dotazy. Mohu vřele doporučit!

Andrea Hamanová, Andreahamanova.cz

Na Michala jsem narazil na Instagramu a kontaktoval jej s nadějí, že mi pomůže s kampaněmi na Facebooku i Instagramu. Vše jsme rychle domluvili a příjemně mě překvapilo, že mě Michal ke spoustě věcí nepotřeboval a vše si dohledal sám. Navíc navrhl mnoho řešení, o kterých jsem ani nevěděl, že existují. Ve zkratce, nemám nejmenších výhrad, mohu jen vřele doporučit.

Tomáš Linger, TomasLinger.com

Velmi profesionální přístup, dodává motivaci a spoustu užitečných tipů a rad ke zlepšení prezentace firmy. Výborná spolupráce – doporučuji!

Jakub Hodina, CattleFly.eu

Děkuji za příjemně strávený den na Vašem školení!Pro malou firmu,která své zákazníky má i z řad návštěvníků Facebooku,to byl smysluplně využitý čas.Rozšířila jsem své vědomosti a určitě je využiji,abych získala nové zákazníky..Obdivuji Vaši trpělivost a profesionalitu.Těším se na další školení!

Romana Hulíková, Penzion Keramika

Školení, které za to rozhodně stálo! Velmi ochotný přístup, poutavě podané informace.

Lenka Tomášková, Hofmann Personal

Školení mi ukázalo jak správně investovat do reklamy na sociálních sítích, pan Švihálek je opravdu profesionál nejen svým přístupem, ale také znalostmi v této branži 👍👍👍 dávám ne jeden, ale tři palce nahoru

Michael Kučera, ShipWood.cz

Na Michalovi oceňuji lidský a zároveň profesionální přístup. Je velmi ochotný s čímkoliv pomoci. Ukázal mi směr, kterým se na fb vydat. Rozhodně doporučuji

Martin Vlach, Allianz

Chcete kráčet s rychle se rozvíjející dobou? Začněte školením u Michala.

Lubomír Pána, SPD

Michal propojuje online svět s potřebou klienta. Umí tedy hovořit jazykem odborníka, který se vyzná perfektně v prostředí Facebook reklamy, a zároveň i jazykem obchodníka tj. dokáže pochopit, co vlastně já jako klient potřebuji. Vyzařuje z něj obrovský přehled, pokora a profesionalita a má za sebou již nyní skvělé reference. Právě proto ho doporučuji dále ve svém okruhu známých a klientů.

Tadeáš Vaverka, RK Justo Vaverka

S panem Švihálkem jsme byli ve všech směrech velice spokojeni. Jak s jeho prací, kterou dělá s nadšením a maximálním nasazením, tak s rychlou komunikací, kdy nám vyšel vždy ve všem vstříc. Doporučujeme!

Jan Drážďanský, FullBelly.cz

Na Michalovi se mi líbí, že je to skutečný profík. Jeho práce přináší reálné výsledky a sám se neustále v oboru vzdělává. Díky tomu může nabídnout vždy ty nejnovější a nejeefektivnější formy propagace, které vedou k vyšším ziskům firmy. Navíc je s ním velmi příjemná komunikace.

Jakub Baxa, Business for Breakfast

Těmto klientům už jsem pomohl, pomůžu i vám!

Pojďme do toho společně!

Zavolejte

+420 724 224 619

Po-Pá 8-17 hodin

Nebo mi napište

kontakt@michalsvihalek.cz

Odpovídám do 24 hodin