Reference

Pár slov, která vyšla z úst (nebo klávesnic) mých klientů.

S prací Michala jsme velmi spokojeni. Komunikace je na velmi přátelské úrovni a veškeré požadavky z naší strany se Michal snaží řešit rychle a současně nám dává i skvělá doporučení. Za těch deset let jsme vystřídali několik partnerů na správu reklam, ale Michal patří určitě mezi ty nejlepší.

Petr Patočka, Matchatea.bio

S Michalem spolupracujeme už 18 měsíců a jsme velmi spokojeni: profesní znalosti, ochota, spolehlivost, úroveň komunikace, schopnost vše jasně vysvětlit, přizpůsobení se našim potřebám – vše na jedničku. Mohu jen doporučit.

Jana Zajíčková, Corial.cz

Jako zástupce výrobce dermokosmetiky a doplňků stravy, máme příjemnou zkušenost se spoluprací s Michalem. Navzdory omezené oblasti dermokosmetiky a doplňků stravy na TikToku, nám Michal pomohl otevřít nové cesty a efektivně oslovovat novou cílovou skupinu. Jeho strategie a přístup nám umožnily dosáhnout významného úspěchu v propagaci na této platformě. Spolupráce s Michalem trvá již rok a vřele ho doporučujeme všem, kdo hledají partnera, který sdílí podnikatelský přístup a zaměření na výsledky, nikoli pouze na metriky jako jsou „lajky“ apod.

Lucie Šrubařová, Ceskaapoteka.cz

Spolupráci s Michalem mohu jen doporučit. Vše probíhalo vždy na velmi profesionální úrovni se skvělým flow bez zbytečné administrativy. Oceňuji také velmi aktivní přístup a přehled v nových trendech.

Adéla Teznerová, iuvenio.com

Spolupráci s Michalem maximálně doporučuji. Je to velmi efektivní komunikace a společně se díváme a zaměřujeme hlavně na to, aby to fungovalo a přinášelo zisk, a to je pro mne hlavní! Díky

Pavel Ronovský, Fanda-NHL.cz

Michal přenáší do své práce to, co se naučil v hokeji. Disciplínu, tah na branku a nutkání se pořád posouvat dopředu. Jakmile s Michalem padne řeč na něco neřešitelného, tak se můžete téměř vsadit, že se vám brzy ozve, že našel řešení nebo alternativu.


Velké plus je Michalův cit pro videa i grafiku. Tento cit obvzlášť oceníte u krátkých dynamických videí „TikTok/Reels–ready“, která v dnešní době získávají na popularitě u klientů i zákazníků. Tyto přednosti pak Michal dokáže přetavit ve výsledky ve vašem reklamním účtu.

Jan Buchal, Specialista na Facebook reklamu

Potřebovali jsme na našem e-shopu rozjet kampaně na Facebooku. S panem Švihálkem jsme se rychle na všem domluvili a od samého začátku vše fungovalo, jak má. Na konci měsíce jsme vždy obdrželi podrobné informace o výsledcích reklam. Za více než 2 roky spolupráce nebyl nikdy žádný problém, navíc nám pan Švihálek pomohl nad rámec spolupráce. Vřele doporučuji.

Michal Hladík, SMARTYdum.cz

S Michalem jsem měla čest spolupracovat skoro rok. Pomáhal nám s projektem Utukutu a jeho vhledy byly velmi přínosné. Je férový, lidský, loajální a nejde do všeho za jakoukoli cenu. Myslím, že je pro něj důležitější klient a dlouhodobá udržitelná spolupráce než rychle odbytá práce. Doporučuji

Gabriela Hrdina, Utukutu.cz

Michal je opravdu profesionál na svém místě. Dlouhodobě jsem nevěděl, jak vyhodnocovat výkonnost jednotlivých kanálů (Facebook, Sklik, Google Ads) a Michal mi otevřel oči a posunul mě o kus dál. Začali jsme si týdně vyhodnocovat nejen PNO jednotlivých kanálů, ale také PNO celého e-shopu (investice do reklamy v poměru obratu e-shopu). Konzultaci/spolupráci s Michalem všem doporučuji! 🙂

Vojtěch Martínek, V-mart.cz

S Michalem je radost spolupracovat. Rychlá, profesionální komunikace, nadšení do toho co dělá, maximální přehled a vysvětlení dané problematiky. To vše od Michala člověk dostane pokud s ním naváže spolupráci! Vřele Michala doporučuji.

Jan Drážďanský, FullBelly.cz

Super školení s Michalem. Profesionální a ochotný přístup. Pomohlo mi lépe pochopit jak cílit své reklamy a jak s nimi pracovat, aby byli úspěšnější. 💪

Josef Erhart, Kapuce.cz

Opravdu velmi doporučuji spolupráci s panem Švihálkem. Jeho profesionální přístup, jasná rychlá komunikace a přesné pochopení našich potřeb nám přináší ovoce v podobě zájmu nových klientů a jejich nákupů a my více rozumíme, co od Facebooku můžeme čekat. Děkujeme moc a budeme s Vámi rádi dále spolupracovat.

Marie Navrátilová, Ionickiss.cz

Michal mi hodně pomohl při řešení problémů, který jsem v oboru neznala. Nadchla mě hlavně jeho okamžitá reakce. Tohle je v dnešní době k nezaplacení! 🙂 Moc díky!

Aneta Šebečková, Specialistka na Facebook

Dobrý den, Michal pro mne připravoval reklamní kampaně na sociálních sítích. Vše bylo naprosto precizní, rychlé a fungovalo skvěle. Michal mi vše ochotně vysvětlil a vyřešil okamžitě jakékoliv mé dotazy. Mohu vřele doporučit!

Andrea Hamanová, Andreahamanova.cz

Na Michala jsem narazil na Instagramu a kontaktoval jej s nadějí, že mi pomůže s kampaněmi na Facebooku i Instagramu. Vše jsme rychle domluvili a příjemně mě překvapilo, že mě Michal ke spoustě věcí nepotřeboval a vše si dohledal sám. Navíc navrhl mnoho řešení, o kterých jsem ani nevěděl, že existují. Ve zkratce, nemám nejmenších výhrad, mohu jen vřele doporučit.

Tomáš Linger, TomasLinger.com

Velmi profesionální přístup, dodává motivaci a spoustu užitečných tipů a rad ke zlepšení prezentace firmy. Výborná spolupráce – doporučuji!

Jakub Hodina, CattleFly.eu

Děkuji za příjemně strávený den na Vašem školení!Pro malou firmu,která své zákazníky má i z řad návštěvníků Facebooku,to byl smysluplně využitý čas.Rozšířila jsem své vědomosti a určitě je využiji,abych získala nové zákazníky..Obdivuji Vaši trpělivost a profesionalitu.Těším se na další školení!

Romana Hulíková, Penzion Keramika

Školení, které za to rozhodně stálo! Velmi ochotný přístup, poutavě podané informace.

Lenka Tomášková, Hofmann Personal

Školení mi ukázalo jak správně investovat do reklamy na sociálních sítích, pan Švihálek je opravdu profesionál nejen svým přístupem, ale také znalostmi v této branži 👍👍👍 dávám ne jeden, ale tři palce nahoru

Michael Kučera, ShipWood.cz

Na Michalovi oceňuji lidský a zároveň profesionální přístup. Je velmi ochotný s čímkoliv pomoci. Ukázal mi směr, kterým se na fb vydat. Rozhodně doporučuji

Martin Vlach, Allianz

Chcete kráčet s rychle se rozvíjející dobou? Začněte školením u Michala.

Lubomír Pána

Michal propojuje online svět s potřebou klienta. Umí tedy hovořit jazykem odborníka, který se vyzná perfektně v prostředí Facebook reklamy, a zároveň i jazykem obchodníka tj. dokáže pochopit, co vlastně já jako klient potřebuji. Vyzařuje z něj obrovský přehled, pokora a profesionalita a má za sebou již nyní skvělé reference. Právě proto ho doporučuji dále ve svém okruhu známých a klientů.

Tadeáš Vaverka, RK Justo Vaverka

S panem Švihálkem jsme byli ve všech směrech velice spokojeni. Jak s jeho prací, kterou dělá s nadšením a maximálním nasazením, tak s rychlou komunikací, kdy nám vyšel vždy ve všem vstříc. Doporučujeme!

Jan Drážďanský, FullBelly.cz

Na Michalovi se mi líbí, že je to skutečný profík. Jeho práce přináší reálné výsledky a sám se neustále v oboru vzdělává. Díky tomu může nabídnout vždy ty nejnovější a nejeefektivnější formy propagace, které vedou k vyšším ziskům firmy. Navíc je s ním velmi příjemná komunikace.

Jakub Baxa, Business for Breakfast

Těmto klientům už jsem pomohl, pomůžu i vám!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pojďme do toho společně!

Zavolejte

+420 724 224 619

Po-Pá 8-17 hodin

Nebo mi napište

kontakt@michalsvihalek.cz

Odpovídám do 24 hodin