Konzultace

Stojíte ve slepé uličce, nevíte si rady nebo prostě jen potřebujete poradit? Pomůžu vám a reklamě na Facebooku / Instagramu nebo TikToku společně přijdeme na kloub!

RYCHLÁ DOMLUVA

Velmi dobře chápu, že někdy je konzultace i otázkou času, proto se snažím domluvit termín co nejdříve a zbytečně vás tak nepřipravovat o čas.

6+ LET ZKUŠENOSTÍ

Nejsem nováček ani juniorní „klikač“. Mám za sebou dlouholeté zkušenosti a desítky milionů (ziskově) investovaných v reklamách. Ať už svých vlastních nebo u klientů.

I krátká konzultace vám někdy pomůže otevřít oči

Reklama na Facebooku, Instagramu i TikToku má různá úskalí. Možná stále selháváte při cílení. Není vám jasný účel kampaně, nevíte, jak vyhodnotit účinnost kreativ a nebo si prostě jen nevíte rady. To vůbec nevadí. Vím přesně, jak se cítíte. Probereme to osobně nebo pomocí videohovoru a já vám pomůžu najít cestu k efektivním kampaním.

I vaše kampaně mohou plnit cíle

Školím, konzultuji, nastavuji. Reklamě na Facebooku a TikToku věnuji veškerý svůj pracovní čas. Rukama mi prošlo nespočet projektů, ve kterých jsem svým klientům pomohl vydělat desítky, možná stovky, milionů korun. To je jen pár důvodů, proč se svěřit do rukou zrovna mně.

Své zkušenosti vám rád předám, abyste se nemuseli učit metodou pokus omyl. Udělal jsem spoustu chyb, kterým vy můžete předejít. Objednejte si svou konzultaci!

cena konzultace:

2 800 Kč

za hodinu

Jak to probíhá?

1

Objednáte konzultaci

Vyplníte formulář níže na této stránce a já se vám co nejdříve ozvu.

2

Domluvíme termín

Sejdeme se osobně nebo online? Je to na vás. Domluvíme datum, čas a místo a můžeme se do toho pustit.

3

Konzultace

Probereme, co je třeba. Pomůžu s nastavením, zhodnotím aktuální reklamy nebo správně nastavíme pixel. Kreativy jsou navíc mojí specialitou!

4

Posílám fakturu

Platíte až po konzultaci. Faktura má splatnost 7 dní. Pokud byste však měli problém s termínem, stačí dát vědět.

Kolik času si mám připravit?

Je to jen na vás. Konzultaci však doporučuji maximálně na 2 hodiny. V delším čase už budete ztrácet pozornost. Pokud budete potřebovat více než 2 hodiny, domluvíme si rovnou i další termíny.

V případě zájmu můžeme vymyslet i individuální školení. Pro vás nebo pro vaši firmu.

Opravdu velmi doporučuji spolupráci s panem Švihálkem. Jeho profesionální přístup, jasná rychlá komunikace a přesné pochopení našich potřeb nám přináší ovoce v podobě zájmu nových klientů a jejich nákupů a my více rozumíme, co od Facebooku můžeme čekat. Děkujeme moc a budeme s Vámi rádi dále spolupracovat.

Marie Navrátilová, Ionickiss.cz

Michal je opravdu profesionál na svém místě. Dlouhodobě jsem nevěděl, jak vyhodnocovat výkonnost jednotlivých kanálů (Facebook, Sklik, Google Ads) a Michal mi otevřel oči a posunul mě o kus dál. Začali jsme si týdně vyhodnocovat nejen PNO jednotlivých kanálů, ale také PNO celého e-shopu (investice do reklamy v poměru obratu e-shopu). Konzultaci/spolupráci s Michalem všem doporučuji! 🙂

Vojtěch Martínek, V-mart.cz

Dobrý den, Michal pro mne připravoval reklamní kampaně na sociálních sítích. Vše bylo naprosto precizní, rychlé a fungovalo skvěle. Michal mi vše ochotně vysvětlil a vyřešil okamžitě jakékoliv mé dotazy. Mohu vřele doporučit!

Andrea Hamanová, Andreahamanova.cz

Pojďme probrat vaší reklamu na Facebooku, Instagramu nebo TikToku!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.