Konzultace

Stojíte ve slepé uličce, nevíte si rady nebo prostě jen potřebujete poradit? Pomůžu vám a reklamě na Facebooku nebo TikToku společně přijdeme na kloub!

I krátká konzultace vám někdy pomůže otevřít oči

Reklama na Facebooku i TikToku má různá úskalí. Možná stále selháváte při cílení. Není vám jasný účel kampaně, nevíte, jak vyhodnotit účinnost kreativ a nebo si prostě jen nevíte rady. To vůbec nevadí. Vím přesně, jak se cítíte. Probereme to osobně nebo pomocí videohovoru a já vám pomůžu najít cestu k efektivním kampaním.

Proč spolupracovat se mnou?

Školím, konzultuji, nastavuji. Reklamě na Facebooku a TikToku věnuji veškerý svůj pracovní čas. Rukama mi prošlo nespočet projektů, ve kterých jsem svým klientům pomohl vydělat desítky milionů korun. To je jen pár důvodů, proč se svěřit do rukou zrovna mně. Své zkušenosti vám rád předám, abyste se nemuseli učit metodou pokus omyl. Udělal jsem spoustu chyb, kterým vy můžete předejít. Objednejte si svou konzultaci!

Jak to probíhá?

OBJEDNÁTE KONZULTACI

Vyplníte formulář níže na této stránce a já se vám co nejdříve ozvu.

Domluvíme termín

Sejdeme se osobně nebo online? Je to na vás. Domluvíme datum, čas a místo a můžeme se do toho pustit.

Konzultace

Probereme, co je třeba. Pomůžu s nastavením, zhodnotím aktuální reklamy nebo správně nastavíme pixel.

Posílám fakturu

Platíte až po konzultaci. Faktura má splatnost 7 dní. Pokud byste však měli problém s termínem, stačí dát vědět.

Jaká je cena?

Cena konzultace je 1200,- Kč / hodina.

Kolik času si mám připravit?

Je to jen na vás. Konzultaci však doporučuji maximálně na 2 hodiny. V delším čase už budete ztrácet pozornost. Pokud budete potřebovat více než 2 hodiny, domluvíme si rovnou i další termíny.

Opravdu velmi doporučuji spolupráci s panem Švihálkem. Jeho profesionální přístup, jasná rychlá komunikace a přesné pochopení našich potřeb nám přináší ovoce v podobě zájmu nových klientů a jejich nákupů a my více rozumíme, co od Facebooku můžeme čekat. Děkujeme moc a budeme s Vámi rádi dále spolupracovat.

Marie Navrátilová, Ionickiss.cz

Velmi profesionální přístup, dodává motivaci a spoustu užitečných tipů a rad ke zlepšení prezentace firmy. Výborná spolupráce – doporučuji!

Jakub Hodina, CattleFly.eu

Pojďme probrat vaší reklamu na Facebooku nebo TikToku!